GAB, bestickuppsättning, 18 delar, silver, Stockholm 1907-1909.

Knivarna stämplade JA, Stockholm 1907. Modell Svensk Spetsig. Stämplade ägarvapen. Knivens längd 26 cm. Vikt 1 260 gram.
Bestående av:
6 matskedar
6 matgafflar
6 matknivar

Bruksslitage.

Klubbat pris
3 000
265
276
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
7 jun 2019 17:00
3 000 SEK
7 jun 2019 17:00
2 700 SEK
6 jun 2019 16:45
1 777 SEK