SKÄNK, 1800-talets mitt.

SKÄNK, 1800-talets mitt.

Målad. Uppsats med tråg, dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 114, djup 46, höjd 124 cm. Nyckel finns.

Slitage. Senare målning.

Klubbat pris
6 500
574
599
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
27 maj 2019 16:12
6 500 SEK
27 maj 2019 16:12
6 413 SEK
26 maj 2019 21:07
6 212 SEK
26 maj 2019 21:07
6 012 SEK
26 maj 2019 21:07
6 000 SEK
26 maj 2019 21:07
5 700 SEK
26 maj 2019 21:07
5 500 SEK
26 maj 2019 21:06
5 200 SEK
26 maj 2019 21:06
5 000 SEK
26 maj 2019 21:06
4 600 SEK
26 maj 2019 21:06
4 400 SEK
26 maj 2019 20:08
4 200 SEK
25 maj 2019 17:41
4 000 SEK
25 maj 2019 16:58
3 500 SEK
25 maj 2019 10:07
3 000 SEK
24 maj 2019 7:55
1 500 SEK
21 maj 2019 13:11
1 000 SEK