TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, 1900-talets första hälft.

Sk Bryggerimodell. Soffa, bord samt två stolar. Benställning av målad metall. Träribbor av laserad furu. Hopfällbar soffa samt stolar. Soffans längd 125 cm. Sitthöjd ca 52 cm. Bordets längd 90, bredd 59, höjd 75 cm.

Slitage. Torrsprickor.

Klubbat pris
4 100
362
378
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
8
27 maj 2019 13:34
4 100 SEK
27 maj 2019 13:34
4 050 SEK
27 maj 2019 12:39
3 800 SEK
8
27 maj 2019 12:39
3 600 SEK
27 maj 2019 12:38
3 400 SEK
8
27 maj 2019 12:38
3 200 SEK
27 maj 2019 7:52
3 000 SEK
26 maj 2019 22:38
1 400 SEK
26 maj 2019 21:01
1 300 SEK
25 maj 2019 19:00
1 200 SEK
22 maj 2019 23:59
1 100 SEK
22 maj 2019 13:20
1 000 SEK
21 maj 2019 15:23
500 SEK