TRÄDGÅRDSSOFFA, Byarums Bruk, 1900-talets andra hälft.

Målad aluminium. Genombruten dekor av ormbunkar. Träribbor i sits. Längd 114, sitthöjd ca 42 cm.

Delvis senare målning. Slitage.

Klubbat pris
3 700
333
351
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
27 maj 2019 13:57
3 700 SEK
27 maj 2019 13:57
3 500 SEK
27 maj 2019 11:33
3 200 SEK
25 maj 2019 20:09
3 000 SEK
25 maj 2019 17:24
1 600 SEK
23 maj 2019 23:33
1 300 SEK
23 maj 2019 21:08
1 200 SEK
21 maj 2019 23:09
300 SEK