TRÅG/VAGGA 1800-TAL OCH SKÅPDÖRRAR ETT PAR, Österbotten, Finland 1800-tal

Längd 102 cm, bredd 57 cm och höjd 40 cm. Dörrarnas mått 121x58,5 cm.

Slitage.

Klubbat pris
240
2 753
251
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (11 bud)
1 jun 2019 19:10
240 EUR
1 jun 2019 19:00
220 EUR
1 jun 2019 18:59
200 EUR
1 jun 2019 18:12
170 EUR
1 jun 2019 13:50
160 EUR
1 jun 2019 12:35
120 EUR
1 jun 2019 12:06
110 EUR
31 maj 2019 21:31
100 EUR
31 maj 2019 20:01
40 EUR
28 maj 2019 12:59
35 EUR
26 maj 2019 11:20
30 EUR