1159084
TRÅG/VAGGA 1800-TAL OCH SKÅPDÖRRAR ETT PAR, Österbotten, Finland 1800-tal

Längd 102 cm, bredd 57 cm och höjd 40 cm. Dörrarnas mått 121x58,5 cm.

Slitage.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Slutpris
240
2 553
270
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (11 bud)
1 jun 19:10
240 EUR
1 jun 19:00
220 EUR
1 jun 18:59
200 EUR
1 jun 18:12
170 EUR
1 jun 13:50
160 EUR