STOL, rokoko, 1700-tal

STOL, rokoko, 1700-tal

Blåmålad. Bredd 53 cm, djup 46 cm, höjd 101 cm, sitthöjd 53 cm.

Slitage. Torrspricka.

Klubbat pris
355
4 072
372
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (3 bud)
1 jun 2019 20:43
355 EUR
1 jun 2019 20:43
350 EUR
24 maj 2019 18:45
200 EUR