1159089
STOL, rokoko, 1700-tal

Blåmålad. Bredd 53 cm, djup 46 cm, höjd 101 cm, sitthöjd 53 cm.

Slitage. Torrspricka.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Slutpris
355
3 776
400
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (3 bud)
1 jun 20:43
355 EUR
1 jun 20:43
350 EUR
24 maj 18:45
200 EUR