KISTA 1500/1600-TAL och TOBAKSDOSA 1800-TAL

Kistans storlek, höjd 30 cm, bredd 53 cm, djup 31 cm. Tobaksdosans längd 15 cm.

Slitage. Skador.

Klubbat pris
200
2 282
208
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (4 bud)
2 jun 2019 18:15
200 EUR
30 maj 2019 15:08
190 EUR
26 maj 2019 16:01
180 EUR
24 maj 2019 16:42
150 EUR