SKULPTUR, terracotta, 1900-tal.

Vindruvsskördare. H. 68 cm.

Smärre nagg.

Klubbat pris
1 056
94
99
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
21 jul 2019 16:27
1 056 SEK
21 jul 2019 16:27
1 000 SEK
21 jul 2019 5:52
700 SEK
21 jul 2019 5:52
650 SEK
21 jul 2019 5:50
550 SEK
21 jul 2019 5:50
500 SEK
21 jul 2019 5:48
450 SEK
21 jul 2019 5:48
400 SEK
20 jul 2019 14:58
350 SEK
17 jul 2019 22:21
300 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801