Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

SKULPTUR, terracotta, 1900-tal.

Vindruvsskördare. H. 68 cm.

Smärre nagg.

Klubbat pris
1 056
102
117
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
21 jul 2019 16:27
1 056 SEK
21 jul 2019 16:27
1 000 SEK
21 jul 2019 5:52
700 SEK
21 jul 2019 5:52
650 SEK
21 jul 2019 5:50
550 SEK
21 jul 2019 5:50
500 SEK
21 jul 2019 5:48
450 SEK
21 jul 2019 5:48
400 SEK
20 jul 2019 14:58
350 SEK
17 jul 2019 22:21
300 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13