SERVISDELAR, 44 delar, flintgods, "Ostindia", Rörstrand.

6 tallrikar, 24 cm.
9 djupa tallrikar, 24 cm.
8 tallrikar, 21 cm.
5 assietter, 18 cm.
11 buljongkoppar, varav 4 med fat.
1 mjölkkanna
1 gräddkanna
3 terriner med lock

Slitage. Nagg. Märken. Färgbortfall. Krackelyr.
1 tallrik (24 cm), 2 assietter (18 cm), 1 tallrik (21 cm), 1 assiett (15 cm), med större nagg medföljer.

Klubbat pris
7 200
635
663
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
8 jun 2019 15:11
7 200 SEK
8 jun 2019 15:11
7 000 SEK
8 jun 2019 5:55
6 200 SEK
8 jun 2019 5:55
6 000 SEK
7 jun 2019 23:56
5 200 SEK
7 jun 2019 23:54
5 000 SEK
7 jun 2019 23:54
5 000 SEK
5 jun 2019 21:43
4 400 SEK
5 jun 2019 21:43
4 200 SEK
5 jun 2019 21:10
4 000 SEK
2 jun 2019 18:21
3 200 SEK
1 jun 2019 11:16
2 000 SEK
31 maj 2019 21:27
1 000 SEK
31 maj 2019 19:40
500 SEK