Madeleine Pyk – en samling F769

TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, aluminium, Byarum.

Målade. Med dekor av putti. Diameter 32. Höjd 23 cm.

Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall.

Klubbat pris
3 200
304
347
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
30 maj 2019 18:48
3 200 SEK
30 maj 2019 18:48
3 000 SEK
30 maj 2019 18:48
2 700 SEK
30 maj 2019 18:48
2 500 SEK
30 maj 2019 10:44
2 300 SEK
30 maj 2019 10:44
2 100 SEK
29 maj 2019 18:48
2 000 SEK