Arne Jones E1299

SKIVA, av kalksten, 1700-tal, huggen och polerad

Längd 112, djup 54, höjd 3 cm

Nagg.

Klubbat pris
4 200
398
456
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
27 maj 2019 14:11
4 200 SEK
27 maj 2019 14:11
4 000 SEK
27 maj 2019 8:02
3 200 SEK
27 maj 2019 8:02
3 000 SEK
26 maj 2019 22:02
2 600 SEK
26 maj 2019 22:02
2 400 SEK
26 maj 2019 15:47
2 200 SEK
26 maj 2019 15:23
2 000 SEK
25 maj 2019 17:27
1 000 SEK
21 maj 2019 16:00
500 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703