GOLVVAS, lergods, Höganäs, 1900-talets andra hälft.

Vitglaserad. Randdekor i relief. Höjd 51 cm.

Smärre slitage. Märken.

Klubbat pris
3 310
291
308
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
29 maj 2019 12:31
3 310 SEK
29 maj 2019 12:31
3 110 SEK
29 maj 2019 12:31
2 910 SEK
29 maj 2019 12:31
2 710 SEK
28 maj 2019 15:43
2 500 SEK
28 maj 2019 9:24
2 500 SEK
27 maj 2019 21:56
2 200 SEK
27 maj 2019 21:56
2 000 SEK
23 maj 2019 20:36
1 800 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79