TRÄDGÅRDSMÖBLER, 5 delar, Byarum, 1900-talets andra hälft.

Målat järn. Bord med lös skiva av glas. Diameter 70, höjd 69 cm. Stolar 4 st "Classic stol no.1" med genombruten rygg och träribbor i sits. Sitthöjd ca 44 cm.

Slitage. Färgbortfall. Rostangrepp. Tre stolar saknar fotavslutningar av gummi.

Klubbat pris
3 500
315
332
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
12 jun 2019 17:26
3 500 SEK
12 jun 2019 17:22
3 300 SEK
12 jun 2019 15:09
3 100 SEK
12 jun 2019 15:09
3 001 SEK
12 jun 2019 14:30
2 900 SEK
12 jun 2019 11:47
2 700 SEK
11 jun 2019 18:30
2 500 SEK
11 jun 2019 18:30
2 500 SEK
10 jun 2019 11:00
2 200 SEK
9 jun 2019 21:23
1 950 SEK
8 jun 2019 20:40
1 800 SEK
6 jun 2019 14:45
1 700 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57