SITTGRUPP, 3 delar, 1900-talets andra hälft

Ek. Organisk form. Bord 74 x 56 cm, höjd 65 cm.
Pallar längd 64-69 cm, höjd 41 cm.

Slitage. Torrsprickor.

Klubbat pris
3 600
319
333
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
6 jul 2019 17:53
3 600 SEK
6 jul 2019 17:53
3 400 SEK
6 jul 2019 17:53
3 200 SEK
6 jul 2019 17:53
3 000 SEK
4 jul 2019 23:00
2 700 SEK
4 jul 2019 23:00
2 500 SEK
3 jul 2019 16:44
2 300 SEK
3 jul 2019 16:44
2 100 SEK
2 jul 2019 18:40
2 000 SEK
1 jul 2019 20:16
1 000 SEK
29 jun 2019 13:17
650 SEK
29 jun 2019 7:52
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79