UTOMHUSBELYSNING, ett par vägglampor, 1900-talets andra hälft

Svartlackerad järnstomme med svagt lilatonade glaskupor. Längd 38 cm, höjd 32 cm

Ställvis slitage. Ej funktionstestade.

Klubbat pris
1 900
180
206
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
24 jun 2019 15:08
1 900 SEK
24 jun 2019 15:04
1 800 SEK
20 jun 2019 11:22
600 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79