LJUSSTAKAR, ett par, empire, Frankrike. Tidigt 1800-tal.

Brons. Höjd 29 cm.

Slitage, ursprungligen försilvrade.

Klubbat pris
2 000
190
217
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
1 jun 2019 21:22
2 000 SEK
1 jun 2019 20:51
1 600 SEK
1 jun 2019 17:07
750 SEK
29 maj 2019 17:16
500 SEK
27 maj 2019 22:11
300 SEK