GRINDLYKTOR, ett par, 1900-tal.

Metall och glas. Längd 30. Bredd 30. Höjd 51 cm.

Ej funktionstestade. Färgbortfall. Rostangrepp. Slitage. En glasruta saknas.

Klubbat pris
3 800
335
350
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
3 jun 2019 12:58
3 800 SEK
3 jun 2019 12:58
3 600 SEK
3 jun 2019 12:58
3 400 SEK
3 jun 2019 12:58
3 200 SEK
1 jun 2019 16:54
3 000 SEK
31 maj 2019 18:45
2 200 SEK
28 maj 2019 12:40
2 000 SEK