1161638
KROCKETSPEL, Townsend Croquet 1900-talets andra hälft (1986)

Låda av trä fyra klubbor, fyra klot, grindar av gjutjärn, lådans längd 108, bredd 27, höjd 22 cm

Bruksslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
3 600
338
381
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
13 jun 21:01
3 600 SEK
13 jun 20:40
3 400 SEK
13 jun 20:35
3 200 SEK
13 jun 20:16
3 000 SEK
13 jun 20:16
2 800 SEK