1161644
TRÄDGÅRDSBÄNKSGAVLAR ett par gjutjärn 1900-talets första hälft

Bemålade, längd ca 40, höjd ca 59 cm

Åldersrelaterat slitage. Rostangrepp. Senare målning.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 222
209
235
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
13 jun 21:08
2 222 SEK
12 jun 15:16
2 022 SEK
12 jun 15:16
2 000 SEK
11 jun 18:31
1 900 SEK
8 jun 13:01
1 800 SEK