SOFFA, bambu och rotting, 1900-talets mitt.

Svängd form, ena sidan med liten hylla i råglas. Längd 115, djup 56, sitthöjd c:a 43 cm.

Mindre slitage.

Klubbat pris
2 600
229
239
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
9 jun 2019 19:04
2 600 SEK
9 jun 2019 18:27
2 400 SEK
9 jun 2019 15:05
2 200 SEK
7 jun 2019 22:47
2 000 SEK
2 jun 2019 22:04
1 400 SEK
1 jun 2019 20:34
1 000 SEK