BESTICKSERVIS, silver "Gammalsvensk modell" 93 delar, GAB, Stockholm. 1900-talets mitt.

14 st matgafflar,
14 st matknivar,
12 st matskedar,
14 st bordsskedar,
11 st kaffeskedar,
14 st bordsgafflar,
14 st bordsknivar,
Vikt ca 2580g.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
9 600
847
884
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
8 jun 2019 21:24
9 600 SEK
8 jun 2019 21:15
9 088 SEK
8 jun 2019 3:52
8 888 SEK
7 jun 2019 11:35
6 000 SEK
5 jun 2019 16:05
3 550 SEK
5 jun 2019 0:03
3 333 SEK
31 maj 2019 22:56
1 000 SEK