Konst ÖvrigtE381 Inred ute
1162086
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing. Över och underdel i mässing. Längd 66 cm. Bredd 42 cm. Höjd 65 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G1
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 200
113
127
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
13 jun 17:45
1 200 SEK
10 jun 0:32
1 100 SEK
5 jun 23:13
1 000 SEK
5 jun 0:50
900 SEK
4 jun 14:13
850 SEK