SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing. Över och underdel i mässing. Längd 66 cm. Bredd 42 cm. Höjd 65 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 200
106
111
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
13 jun 2019 17:45
1 200 SEK
10 jun 2019 0:32
1 100 SEK
5 jun 2019 23:13
1 000 SEK
5 jun 2019 0:50
900 SEK
4 jun 2019 14:13
850 SEK
3 jun 2019 18:25
300 SEK