TRÄDGÅRDSMÖBEL, 2+1+1 samt BORD, 1950-TAL

Runt fällbord. Diameter 103 cm. Höjd ca 69 cm.
Två karmstolar samt två stolar. Sitthöjd ca 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Delvis renoverad.

Klubbat pris
3 400
300
313
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
8
22 jun 2019 20:37
3 400 SEK
22 jun 2019 20:06
3 200 SEK
8
22 jun 2019 20:06
3 100 SEK
22 jun 2019 13:17
2 900 SEK
21 jun 2019 11:01
2 700 SEK
18 jun 2019 13:33
2 500 SEK
18 jun 2019 6:47
1 400 SEK
16 jun 2019 19:59
1 300 SEK
16 jun 2019 0:48
1 200 SEK
15 jun 2019 2:33
1 100 SEK