1162332
JARDINJÄR, mässing, 1800-talets andra hälft.

Oval med pressad dekor samt ringformade hänklar. Höjd 18, längd 42, bredd 32 cm.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Slutpris
1 800
169
191
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
12 jun 21:56
1 800 SEK
7 jun 20:37
1 500 SEK