DÖRRLÅS, sent 1600-tal-/tidigt 1700-tal.

Järnsmide. Längd ca 30 cm. Nyckel finns.

Slitage, smärre rost.

Klubbat pris
1 100
97
101
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
11 jun 2019 19:13
1 100 SEK
11 jun 2019 19:13
1 000 SEK
11 jun 2019 19:12
950 SEK
11 jun 2019 19:12
900 SEK
9 jun 2019 11:31
600 SEK
9 jun 2019 11:31
550 SEK
8 jun 2019 9:21
300 SEK