TRÄDGÅRDSMÖBEL 3 dlr möjligen Danmark 1900-talets senare del

Rotting och bambu, skiva av råglas, diameter 75, höjd 54 cm, sitthöjd ca 36 cm

Bruksslitage.

Klubbat pris
3 000
285
326
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
1 jul 2019 21:18
3 000 SEK
1 jul 2019 21:18
3 000 SEK
1 jul 2019 8:50
2 800 SEK
1 jul 2019 8:45
2 600 SEK
1 jul 2019 8:45
2 500 SEK
30 jun 2019 6:13
2 400 SEK
29 jun 2019 19:23
2 200 SEK
29 jun 2019 19:06
2 000 SEK
27 jun 2019 9:18
1 800 SEK
25 jun 2019 17:49
1 500 SEK
25 jun 2019 9:20
1 000 SEK
25 jun 2019 7:46
800 SEK
24 jun 2019 23:18
600 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13