1163136
SOFFGAVLAR, gjutjärn, 1900-tal.

Två målade soffgavlar av gjutjärn. Djup 65, höjd 77 cm vardera.

Slitage. Rost.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 100
105
118
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
17 jun 18:01
1 100 SEK
17 jun 18:01
1 000 SEK
12 jun 20:36
650 SEK
12 jun 20:36
600 SEK
12 jun 8:11
450 SEK