SOFFGAVLAR, gjutjärn, 1900-tal.

Två målade soffgavlar av gjutjärn. Djup 65, höjd 77 cm vardera.

Slitage. Rost.

Klubbat pris
1 100
97
101
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
17 jun 2019 18:01
1 100 SEK
17 jun 2019 18:01
1 000 SEK
12 jun 2019 20:36
650 SEK
12 jun 2019 20:36
600 SEK
12 jun 2019 8:11
450 SEK
12 jun 2019 8:11
400 SEK
10 jun 2019 20:01
300 SEK