1163216
LÅNGBÄNK, allmoge, 1800-tal.

Furu. Sitthöjd ca 46, längd 343 cm.

Slitage. Fläckar.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
3 050
287
323
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
8
16 jun 16:29
3 050 SEK
16 jun 16:29
2 850 SEK
16 jun 16:27
2 400 SEK
16 jun 16:16
2 200 SEK
16 jun 16:16
2 160 SEK