1163219
BÄNKAR, ett par, allmoge, 1800-tal.

Furu. Sitthöjd ca 50. Längd 243 cm.

Slitage. Torrsprickor. Fläckar.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
2 700
254
286
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
14 jun 14:49
2 700 SEK
14 jun 14:49
2 500 SEK
14 jun 14:16
2 200 SEK
13 jun 16:27
2 000 SEK
13 jun 10:18
1 500 SEK