1163229
FÅLLBÄNK, allmoge, 1800-tal.

Furu. Uppfällbart lock med bakomliggande förvaring. Sitthöjd ca 37, längd 254 cm.

Slitage. Torrsprickor. Fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N13
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 300
310
350
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
16 jun 17:13
3 300 SEK
16 jun 17:13
3 100 SEK
16 jun 16:54
3 090 SEK
16 jun 16:10
2 890 SEK
16 jun 16:10
2 800 SEK