FÅTÖLJER ett par 1900-talets mitt

Bambu, rotting samt lös dyna klädd med konstläder, sitthöjd ca 39, karm 52, höjd ca 102 cm

Åldersrelaterat slitage. Repor. Nagg. Märken. Remmar med skador

Klubbat pris
3 000
266
278
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
23 jun 2019 12:53
3 000 SEK
20 jun 2019 19:17
1 100 SEK
18 jun 2019 9:54
500 SEK
15 jun 2019 18:20
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13