Madeleine Pyk – en samling F769

VASER 2 st bla Husqvarna 1900-talets första hälft/mitt

Gjutjärn, bemålad, märkt i godset Husqvarna, höjd 28 cm, sten, marmorerad, höjd ca 27 cm

Åldersrelaterat slitage. Nagg. Märken.

Klubbat pris
700
66
76
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
22 jun 2019 22:12
700 SEK
22 jun 2019 22:12
650 SEK
20 jun 2019 23:03
450 SEK
20 jun 2019 23:03
400 SEK
15 jun 2019 6:30
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13