TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, Byarums bruk, 1900-talets andra hälft.

Grönmåla aluminium samt sitsar av trä. Bordsfot med dekor av bladverk och tassfötter. Bordets diameter 65, höjd 72 cm. Sitthöjd 46 cm.

Slitage. Märken. Repor. Torrsprickor.

Klubbat pris
6 700
584
611
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
11
4 jul 2019 18:54
6 700 SEK
4 jul 2019 18:54
6 500 SEK
4 jul 2019 18:35
6 400 SEK
10
4 jul 2019 18:35
6 200 SEK
10
4 jul 2019 17:40
6 100 SEK
13
4 jul 2019 13:55
5 900 SEK
11
3 jul 2019 13:37
5 700 SEK
12
3 jul 2019 13:37
5 500 SEK
11
3 jul 2019 13:37
5 500 SEK
12
3 jul 2019 9:11
5 300 SEK
11
2 jul 2019 22:54
5 100 SEK
10
2 jul 2019 22:53
4 900 SEK
11
2 jul 2019 22:53
4 800 SEK
10
2 jul 2019 22:53
4 600 SEK
11
2 jul 2019 22:53
4 400 SEK
10
2 jul 2019 9:16
4 200 SEK
9
1 jul 2019 20:52
4 000 SEK
8
1 jul 2019 10:47
3 800 SEK
29 jun 2019 17:10
3 600 SEK
29 jun 2019 12:10
3 400 SEK
28 jun 2019 23:57
3 200 SEK
28 jun 2019 7:00
3 000 SEK
27 jun 2019 15:35
2 700 SEK
26 jun 2019 22:06
2 500 SEK
26 jun 2019 20:20
2 000 SEK