Design MöblerInred ute
1163371
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, Byarums bruk, 1900-talets andra hälft.

Grönmåla aluminium samt sitsar av trä. Bordsfot med dekor av bladverk och tassfötter. Bordets diameter 65, höjd 72 cm. Sitthöjd 46 cm.

Slitage. Märken. Repor. Torrsprickor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H71
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
6 700
638
718
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
11
4 jul 18:54
6 700 SEK
4 jul 18:54
6 500 SEK
4 jul 18:35
6 400 SEK
10
4 jul 18:35
6 200 SEK
10
4 jul 17:40
6 100 SEK