BLOMBORD, 1950-tal.

BLOMBORD, 1950-tal.

Underrede i metall. Hjultrissor. Blomlåda i trä med faner samt gallerkorg. Undertill gallerhylla. Längd 108 cm. Bredd 24 cm. Höjd 67 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 300
115
120
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
23 jun 2019 19:22
1 300 SEK
23 jun 2019 19:22
1 200 SEK
23 jun 2019 7:19
1 000 SEK
20 jun 2019 12:24
800 SEK
19 jun 2019 8:47
350 SEK
14 jun 2019 21:07
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

325A. Marie-Louise Ekman, matta/vävd tapet, "Utan titel" rölakan och flossa, ca 202 x 158 cm, signerad AB MMF MLE.
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
125 000

ditt bud
Aktuellt bud:
125 000 SEK