Möbler StolarInred ute
1163755
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, 1900-talets mitt.

Stapelbara trädgårdsstolar av stålrör och lackad furu. sitthöjd 41, höjd 81 cm.

Slitage och torrsprickor. Skador på lacken och plastdetaljer.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 000
190
214
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
13 jun 9:20
2 000 SEK