SOFFA med BORD, bambu, 1900-talets mitt.

Stomme av rotting, fast stoppad sits. Bordskiva av glas. Bredd 80, djup 44, höjd 65 cm.

Slitage. Märken. Fläckar. Repor.

Klubbat pris
2 000
177
184
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
27 jun 2019 19:28
2 000 SEK
27 jun 2019 19:28
1 900 SEK
27 jun 2019 17:27
1 800 SEK
27 jun 2019 17:27
1 700 SEK
27 jun 2019 17:26
1 500 SEK
27 jun 2019 17:26
1 400 SEK
27 jun 2019 17:26
1 300 SEK
27 jun 2019 17:26
1 200 SEK
20 jun 2019 13:30
1 100 SEK
20 jun 2019 13:30
1 000 SEK
20 jun 2019 13:29
550 SEK
20 jun 2019 13:29
500 SEK
20 jun 2019 13:28
450 SEK
20 jun 2019 13:28
400 SEK
20 jun 2019 12:06
300 SEK