TRÄDGÅRDSGRUPP, 6 delar, 1900-talets andra hälft.

Bestående av 5 fåtöljer samt ett bord, stommar av rotting, bordet med glasskiva. Fåtöljerna med tygklädda dynor. Sitthöjd ca 40, höjd ca 106 cm vardera. Bordets diameter 92, höjd 52 cm.

Slitage, smärre skador såsom fläckar och smärre revor.

Klubbat pris
2 400
228
261
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
21 jun 2019 20:41
2 400 SEK
20 jun 2019 22:33
2 200 SEK
18 jun 2019 7:40
2 000 SEK