TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal.

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal.

Soffa med gavlar av gjutjärn, rygg och sits med träribbor. Längd 115, djup 52, sitthöjd ca 40, höjd 74 cm.

Smärre slitage. Torrsprickor. Rost.

1 489
131
137
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
23 jun 2019 10:32
1 489 SEK
23 jun 2019 10:06
1 300 SEK
22 jun 2019 12:06
1 200 SEK
22 jun 2019 7:18
300 SEK