UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, taklampa, Luxus, Vittsjö, 1950-tal.

Taklampa med rund kupa av glas. Skärmens diameter ca 38 cm. Höjd inkl upphängning ca 110 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Klubbat pris
2 210
195
204
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
25 jun 2019 15:34
2 210 SEK
25 jun 2019 14:21
2 010 SEK
24 jun 2019 22:28
1 910 SEK
24 jun 2019 22:28
1 900 SEK
24 jun 2019 21:26
1 800 SEK
24 jun 2019 10:54
1 700 SEK
24 jun 2019 10:54
1 600 SEK
24 jun 2019 10:54
1 500 SEK
24 jun 2019 10:53
1 400 SEK
24 jun 2019 10:53
1 300 SEK
20 jun 2019 22:51
1 200 SEK
20 jun 2019 17:20
700 SEK
20 jun 2019 6:38
500 SEK