Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Trädgårdssoffa / parksoffa Näfveqvarns Bruk, 1900-talets första hälft.

Gjutjärn. Längd 200 cm, sitthöjd 43 cm, höjd 82 cm. cm.

Åldersrelaterat slitage. Senare målning.

Klubbat pris
3 000
291
333
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
8
30 jun 2019 13:45
3 000 SEK
30 jun 2019 10:48
2 600 SEK
29 jun 2019 9:39
2 400 SEK
26 jun 2019 21:22
2 200 SEK
25 jun 2019 0:44
2 000 SEK
23 jun 2019 13:48
1 500 SEK
21 jun 2019 20:36
1 000 SEK
21 jun 2019 1:47
500 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13