Madeleine Pyk – en samling F769

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, 1900-talets mitt.

Stomme av järn. Målade. Sitthöjd 50, höjd 88 cm.

Smärre slitage. Märken. Senare målning.

Klubbat pris
2 800
266
305
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
8
25 jun 2019 15:35
2 800 SEK
25 jun 2019 11:51
2 600 SEK
25 jun 2019 11:51
2 500 SEK
25 jun 2019 10:37
2 400 SEK
21 jun 2019 23:30
2 200 SEK
20 jun 2019 20:13
2 000 SEK
19 jun 2019 22:03
1 200 SEK
19 jun 2019 22:01
1 100 SEK
19 jun 2019 19:24
1 000 SEK