Design MöblerInred ute
1165621
ELSA STACKELBERG, solsängar, ett par, 1900-talets andra hälft

Betsad furu. Hjul av aluminium. Ställbar rygg. Längd totalt 188 cm i nedfällt läge. Bredd 73 cm, sitthöjd 25 cm

Slitage. Torrsprickor. Fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H63
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
23 000
2 190
2 466
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
8
7 jul 16:42
23 000 SEK
7 jul 16:42
22 000 SEK
7 jul 16:41
21 000 SEK
8
7 jul 16:41
20 000 SEK
7 jul 16:40
17 500 SEK