BÄNK 1900-talets andra hälft

BÄNK 1900-talets andra hälft

Bestat trä, längd 136, höjd 45 cm

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Repor. Märken.

Klubbat pris
1 000
88
92
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
3 jul 2019 17:10
1 000 SEK
3 jul 2019 9:56
800 SEK
2 jul 2019 22:44
750 SEK
1 jul 2019 23:23
700 SEK
1 jul 2019 20:08
500 SEK
28 jun 2019 18:41
450 SEK
28 jun 2019 10:22
400 SEK
26 jun 2019 18:01
300 SEK