Madeleine Pyk – en samling F769

TRÄDGÅRDSURNOR ett par gjutjärn 1900-tal

Diameter 43, höjd 59 cm

Åldersrelaterat slitage. Rostangrepp. Färgbortfall. Nagg. Märken. Fläckar.

Klubbat pris
4 800
455
521
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
5 jul 2019 15:57
4 800 SEK
5 jul 2019 15:57
4 800 SEK
5 jul 2019 15:56
4 600 SEK
5 jul 2019 15:56
4 400 SEK
5 jul 2019 12:50
4 200 SEK
3 jul 2019 14:06
4 000 SEK
2 jul 2019 10:49
3 600 SEK
1 jul 2019 18:35
3 400 SEK
30 jun 2019 1:25
3 200 SEK
29 jun 2019 18:32
2 700 SEK
28 jun 2019 15:03
2 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13