TRÄDGÅRDSURNA gjutjärn 1800-tal

Höjd 41,5, diameter totalt 30,5 cm

Bruksslitage. Rostangrepp.

Klubbat pris
1 600
142
148
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
12
14 jul 2019 13:07
1 600 SEK
11
14 jul 2019 13:07
1 500 SEK
11
14 jul 2019 11:52
1 450 SEK
10
14 jul 2019 11:52
1 350 SEK
10
14 jul 2019 11:03
1 311 SEK
9
14 jul 2019 11:02
1 211 SEK
10
14 jul 2019 11:02
1 210 SEK
9
14 jul 2019 10:49
1 101 SEK
8
14 jul 2019 9:54
1 001 SEK
14 jul 2019 9:54
1 000 SEK
6 jul 2019 10:11
950 SEK
6 jul 2019 10:11
900 SEK
6 jul 2019 8:28
850 SEK
6 jul 2019 3:08
800 SEK
5 jul 2019 22:25
750 SEK
5 jul 2019 22:25
700 SEK
5 jul 2019 22:25
700 SEK
5 jul 2019 20:51
650 SEK
5 jul 2019 20:51
600 SEK
5 jul 2019 16:57
550 SEK
5 jul 2019 16:57
500 SEK
5 jul 2019 16:57
500 SEK
5 jul 2019 16:07
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13