TRÄDGÅRDSBORD, 1800-talets slut.

Trädgårdsbord med stativ av gjutjärn och lös marmorskiva. Diameter 60, höjd 79 cm.

Smärre slitage, rost. Lackerad skiva med släpp i lackeringen.

Klubbat pris
2 200
194
203
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
12 jul 2019 20:16
2 200 SEK
12 jul 2019 20:16
2 000 SEK
8 jul 2019 1:26
1 800 SEK
7 jul 2019 20:04
1 000 SEK
7 jul 2019 19:27
700 SEK
5 jul 2019 8:27
600 SEK
3 jul 2019 23:15
300 SEK