VETT, målat trä, tidigt 1900-tal.

Bemålat trä. Ejderhona. Längd 42, höjd 14 cm.

Slitage. Skador.

Klubbat pris
2 400
212
221
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
23 jul 2019 21:06
2 400 SEK
23 jul 2019 21:05
2 200 SEK
23 jul 2019 21:04
2 000 SEK
23 jul 2019 21:04
2 000 SEK
23 jul 2019 21:04
1 900 SEK
23 jul 2019 21:04
1 800 SEK
23 jul 2019 20:07
1 600 SEK
23 jul 2019 20:07
1 500 SEK
23 jul 2019 18:35
1 100 SEK
23 jul 2019 18:24
1 000 SEK
20 jul 2019 11:10
850 SEK
20 jul 2019 11:10
800 SEK
20 jul 2019 10:56
750 SEK
20 jul 2019 7:26
700 SEK
19 jul 2019 22:25
650 SEK
19 jul 2019 22:25
600 SEK
19 jul 2019 17:47
550 SEK
18 jul 2019 16:13
500 SEK
16 jul 2019 20:34
450 SEK
16 jul 2019 20:34
400 SEK
16 jul 2019 20:34
400 SEK
16 jul 2019 0:26
350 SEK
15 jul 2019 18:52
300 SEK
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95