DÖRRLÅS, 2 stycken, 1700-tal eller tidigt 1800-tal.

Järnsmide, med nycklar. Längd ca 26 respektive 32 cm.

Smärre slitage och rost.

Klubbat pris
857
76
79
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
28 jul 2019 16:35
857 SEK
28 jul 2019 16:35
807 SEK
28 jul 2019 16:34
705 SEK
28 jul 2019 16:34
655 SEK
28 jul 2019 16:26
601 SEK
28 jul 2019 16:22
551 SEK
28 jul 2019 16:22
550 SEK
25 jul 2019 15:43
450 SEK
25 jul 2019 15:43
400 SEK
24 jul 2019 20:33
350 SEK
21 jul 2019 20:35
300 SEK