Madeleine Pyk – en samling F769

BLOSSKORG, järnsmide, 1700/1800-tal.

Blosskorg för ljustring. Tre tenar parallellt fästade på tvärgående järnstycke. Längd 95 cm.

Slitage. Rost.

Klubbat pris
2 800
266
304
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (30 bud)
23 jul 2019 21:01
2 800 SEK
23 jul 2019 20:53
2 600 SEK
23 jul 2019 20:53
2 500 SEK
23 jul 2019 20:53
2 400 SEK
23 jul 2019 20:53
2 200 SEK
23 jul 2019 20:53
2 000 SEK
23 jul 2019 20:53
1 900 SEK
23 jul 2019 20:46
1 800 SEK
23 jul 2019 20:46
1 700 SEK
23 jul 2019 20:45
1 600 SEK
23 jul 2019 20:45
1 500 SEK
23 jul 2019 20:45
1 400 SEK
23 jul 2019 20:45
1 300 SEK
23 jul 2019 20:45
1 200 SEK
23 jul 2019 20:45
1 100 SEK
23 jul 2019 20:44
1 000 SEK
23 jul 2019 20:44
950 SEK
23 jul 2019 20:43
900 SEK
23 jul 2019 20:43
850 SEK
23 jul 2019 20:43
800 SEK
23 jul 2019 20:43
750 SEK
23 jul 2019 20:43
700 SEK
23 jul 2019 20:43
650 SEK
23 jul 2019 20:42
600 SEK
23 jul 2019 20:42
550 SEK
23 jul 2019 20:18
500 SEK
23 jul 2019 20:18
450 SEK
23 jul 2019 20:18
400 SEK
23 jul 2019 20:18
350 SEK
23 jul 2019 13:23
300 SEK